#setingthetone

KITESURFING

Jako marka Duotone Kiteboarding, zawsze pozostawaliśmy wierni swoim sportowym fundamentom. Od ponad dziesięciu lat, utrzymujemy przekonanie, że nic nie może zastąpić najwyższej jakości i wykonania. Cały czas przesuwamy granice innowacyjności, gwarancji bezpieczeństwa i nowoczesnego designu. Ciężko pracujemy, aby cały czas odgrywać główną rolę w rozwoju kitesurfingu.

WINDSURFING

Dutone Windsurfing skupia się głównie na badaniach, rozwoju i produkcji wysokiej jakości sprzętu do windsurfingu. Rewolucyjne metody i technologie zawsze były i zawsze będą częścią naszego sukcesu.

WINGFOIL

Duotone to ciągła pogoń za nowymi technologiami, patentami i pomysłami. Przy obecnych możliwościach technicznych stare pomysły wchodzą w nowa erę. Tą drogą powstaje FOILWING. Nowy sport łaczący znane niektórym skrzydło z deską do foila. Jesteśmy oczywiście na bieżąco i zachecamy do spróbowania swoich sił w nowej bajce. Nie takie to reudne. Zapraszamy 😉

nowy juice 2020

Najlepsza broń na bezwietrzne dni. Nowy Juice jest teraz jeszcze lżejszy i mocniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

neo legenda

Legendarny już latawiec wave w najnowszej odsłonie. Model 2020 jest szybszy, lżejszy i mega wytrzymały. Wygrał więcej zawodów i mistrzostw freestyle na całym świecie, niż jakikolwiek inny kajt na świecie.

VENTO CO.

Ul. Krakowska 17 A
50-424 WROCŁAW
E-MAIL: biuro@vento.pl

DUOTONE

KITEBOARDING

WINDSURFING
WINGFOIL
ION

WATER
BIKE

FANATIC

WINDSURFING
WINGFOIL
SUP

DOŁĄCZ DO NAS NA KANAŁACH: